Home   O Mnie

O Mnie

       Wychowałem się na pięknej lubelskiej wsi o wdzięcznej nazwie Łukowa. Jest to najlepsze miejsce do życia. Niestety z biegiem czasu wyjeżdżałem coraz dalej od mojej  miejscowości, aż w końcu musiałem się z niej wyprowadzić ale powroty do rodzinnej wsi są zawsze bardzo miłymi chwilami. Szkołę podstawową i gimnazjum skończyłem w Łukowej. Następnie chodziłem do Liceum w Biłgoraju, do szkoły dojeżdżałem autobusem około godziny (w jedną stronę) przez całe 3 lata, mam wiele ciekawych historii z tego okresu:) W liceum chodziłem do klasy o profilu dziennikarski, wiele ludzi uważa to za żart, jednak jest to prawda. Dlaczego poszedłem na profil dziennikarski, podczas gdy od podstawówki bardziej interesowałem się naukami ścisłymi? Na to pytanie nawet ja nie znam logicznej odpowiedzi ale zaznaczę, że absolutnie nie żałuję.

       Po zdanej maturze chciałem rozwijać swoje prawdziwe zainteresowania. Jako maturzysta klasy humanistycznej nie powinno nikogo dziwić, że zapisałem się na studia o profilu informatycznym…  I tak w 2007 roku przeniosłem się do drugiego pięknego miejsca jakim jest Kraków.  Moją Alma Mater jest Uniwersytet Pedagogiczny, gdzie skończyłem najpierw licencjat a następnie studia magisterskie.

       Już w czasie studiów starałem się pracować i zdobywać jak najwięcej doświadczenia. Byłem zarówno zwykłym pracownikiem jak i podejmowałem się różnych jednorazowych zleceń.  Obecnie pracuję w firmie od 2011, najpierw jako student a od momentu obronienia magistra w 2012, jako pełnoetatowy kontaktor.

biznez
Extend Message goes here..
More..
+